Tere tulemast meie väikesesse aiandisse Lääne- Virumaal, Vinni vallas, Ulvis. 

Asume nii  Rakverest kui Kiviõlist 15 minuti autosõidu kaugusel Sõmeru-Kabala maantee ääres. Kui lähenete Rakvere poolt ja sõidate üle Kunda jõe silla, siis ca 200 m pärast leiategi eest meie aiandi, mille ees on päris korralik parkla, mahutamaks ka suuri turismibusse.
Suvelillede kasvatamisega alustasime Männiniidus aastast 2010 ja sellest ajast on meie kasvatatud lilled kaunistanud päris paljusid linna- ja vallakeskusi, ettevõtteid ja loomulikult koduaedasid.
Meie lilled on kaunistanud näiteks Kunda linna, Tapa linna, Lüganuse valla, Tamsalu valla, Väike-Maarja valla, Kehra valla, Haljala valla, Sõmeru valla avalikke ruume.
Meie aiand on väike, kuid see- eest asjalik. Need, kes käinud, jäävad rahule ja tulevad järgmisel aastal jälle. Ju siis on põhjust...
Igatahes meie eesmärk selles töös on, et need lilled võiksid peale meie endi veel paljudele rõõmu pakkuda.  Sestap oleme ka aiandi juurde rajanud väikese iluaia, et seda rõõmu ikka rohkem oleks. Eri aegadel oleme siia taimi istutanud ja nüüdseks peaks neid kokku olema ca 350 taksonit, niimoodi vahelduva eduga.
Lihtsalt ühel endast ja oma kaaskondlastest lugu pidaval aednikul võiks olla omal üks korralik aed. Meie aed on küll kaugel sellest, et seda teistele eeskujuks tuua, sest ta lihtsalt ei ole veel valmis. Kuid oleme oma aia avanud aiandi külastajatele. Kellele meeldib- nautigu. Kellele ei meeldi- eks siis tehku ise parem.